Nieuwskenmerk
- Nieuwsbrief
Regio
- Landelijk
Ken je iemand van tussen de 25 en 35 jaar die klassieke auto's geweldig vindt?
Zo kun je helpen....
Beste Leden en Supporters van het merk Triumph
We hebben jullie nodig om
een nieuwe generatie liefhebbers te verwelkomen
Gratis Triumph Event voor jongeren!
Heb je zonen, dochters, vrienden, buren of collega’s die in de leeftijdscategorie 25-35 jaar vallen (of zich nog jong voelen) en een passie (of nieuwsgierigheid) hebben voor Triumphs en/of klassieke auto’s? Nodig ze dan uit om deel te nemen aan dit bijzondere event! Of kom eventueel samen met hen naar het event. Het is een unieke kans om te laten zien hoe leuk onze clubs zijn én om hun ideeën te horen over de toekomst van de klassieke autohobby.
Deelnemen is gratis!
Stuur deze uitnodiging snel door en vraag hen zich vóór 28 januari 2025 aan te melden via het e-mailadres Club33@triumph.nl
Neem gerust een vriend(in) mee – iedereen is welkom! En laat het even weten…
Samen kunnen we de volgende generatie klassieke autoliefhebbers inspireren. Alvast bedankt voor jullie inzet!
Ben jij tussen de 25 en 35 jaar en gek op klassieke auto’s? Of gewoon benieuwd waarom zoveel mensen een Triumph geweldig vinden? Dan is dit jouw kans om het zelf te beleven!
Op zaterdag 8 februari organiseren wij een toffe en interactieve dag bij Cool Classics in Naarden, speciaal voor jou!
Hier moet je bij zijn, want:
✅ Stap achter het stuur van een Triumph – voel het zelf!
✅ Kijk achter de schermen bij restauratie en verkoop van klassieke auto’s.
✅ Doe mee aan de Pubquiz – win eeuwige roem met je kennis van auto's
✅ Vertel hoe jij in de toekomst bezig wilt zijn met klassieke auto’s –
✅ Ontmoet andere jonge liefhebbers tijdens de lunch en borrel.
Of je nou al helemaal into klassieke auto’s bent of gewoon nieuwsgierig, deze dag zit bomvol inspiratie, gezelligheid en actie!
Waar en Wanneer ?
Zaterdag 8 februari van 10:30u tot ca 15:00.
Cool Classic Club, Energiestraat 3, 1411 AN NAARDEN
Het programma (11.00 – 15.00 uur):
📍 10.30 uur: Inloop met koffie
📍 11.00 uur: Rondleiding en verhaal door Cool Classics
📍 11.40 uur: Interactieve gesprekken – jouw mening telt!
📍 12.30 uur: Lunch en speeddaten
📍 13.15 uur: Pubquiz (met prijzen!)
📍 14.15 uur: Borrel én achter het stuur van een Triumph
📍 15.00 uur: Einde
DOE JE MEE ?
Meld je even aan bij:
club33@triumph.nl
Het rijden in een klassieker als een Triumph is best wel Cool.