Overslaan en naar de inhoud gaan
Datum en aanvang evenement
Lokatie
LOUWMAN’S TOYOTA WORLD
Lokatie-adres
Steurweg 8, 4941 VR Raamsdonksveer
Organisator
Regio Zuid
Email
regio-zuid@triumph.nl
Kosten leden
€17.50
Kosten niet-leden
€17.50
Per persoon / per equipe
Persoon

Soort evenement

  • Overig

Regio

  • Regio-Zuid

Iedereen kent wel het Louwman Museum in Den Haag, met haar bijzondere verzameling automobielen. Maar wist je dat van Louwman er in het Brabantse Raamsdonksveer een tweede verzameling bestaat, die ook uniek is te noemen? Deze is niet als in Den Haag vrijelijk te bezoeken en normaliter slechts enkele keren per jaar toegankelijk. Door tussenkomst van Ton van der Linden, medewerker bij Louwman - en niet geheel toevallig ook CTH-lid - wordt de locatie deze zaterdag exclusief voor ons open gesteld.

Wat ga je er zien? De mooie collectie aan Toyota’s en andere merken die Louwman & Parqui de afgelopen 90 jaar heeft verkocht. Kijk maar eens op https://www.louwmanstoyotaworld.nl/

Het begeleide bezoek kost € 17,50 per persoon en is vooraf af te rekenen; stuur eerst een mailtje naar regio-zuid@triumph.nl met je naam en met hoeveel personen je wilt komen.  

Het programma:

10:00 uur Ontvangst met koffie / thee en iets lekkers

10:30 uur Rondleiding

11:30 uur Napraten

12:00 uur Einde bezoek

Omdat de locatie deze zaterdag exclusief voor ons is te bezoeken, wordt wel een minimum van 25 deelnemers gevraagd. Dit aantal is inmiddels bereikt dus zal het bezoek door kunnen gaan. Aanmelden kan nog tot 1 februari.

Bijzonder is dat wanneer je met de Triumph komt, er ook gelegenheid is voor een mooie foto bij het legendarische ESSO pompstation uit 1953 van architect Dudok. Deze staat namelijk gerestaureerd op het eigen terrein.

Bijlage
afbeelding 1.jpg (773.29 kB)
afbeelding 2.jpg (731.15 kB)